11.10.2024

“Маалыматтык системалар жана технологиялар” багытынын студенттери ИИ колдонуу менен презентацияларды түзүү боюнча мастер-классөткөрүштү

Окутуучулар студенттердин жетекчилиги менен тапшырмаларды аткарууга активдүү  катышышты.
Кызыгуу пайда болгондон улам жеке консультациялардын графигин түзүү чечими кабыл алынды, анда студенттер ар бир окутуучунун чеберчилигин тереңирээк өнүктүрүүгө жардам бере алышат.

Мастер-класстын аягында 4-курстун студенттери сюрприз даярдашты – жасалма интеллекттин жардамы менен профессионалдык жана чыгармачыл презентацияларды түзүү боюнча колдонмо.
Биз ар дайым жардам берүүгө кубанычтабыз - биз менен байланышыңыз жана биз кимге болбосун демонстрация өткөрүүгө кубанычтабыз!