30.05.2024

«Экономика, менеджмент жана туризм» программасынын 2-курсунун студенти Мырзагул кызы Сезимди жана анын жетекчиси Ч.Ш.Аманбаеваны «Бизнес идеялары 2024» эл аралык студенттик сынагында ардактуу 2-орунга ээ болушу менен куттуктайбыз!

Г.В.Плеханов атындагы РЭУ филиалы болгон Пермь институту тарабынан уюштурулган конкурска  Пермь, Краснодар, Оренбург, Тула, Смоленск, Иваново, Екатеринбург жана Бишкектен(Кыргызстан) 30 инновациялык долбоор көрсөтүлдү.
Студенттер билим берүү, экономика, экология, сервис жана туризм, ошондой эле маалымат технологиялары боюнча өз идеяларын көрсөтүштү.

Сыйлыгыңар кут болсун !