25.05.2024

«Экономика, менеджмент жана  туризм»  программасынын окутуучусу Адилбек уулу Шумкарбек   университеттин окутуучулары жана студенттери үчүн «Социалдык -маданий экономика» темасында лекция өткөрдү.
«Экономика, менеджмент и туризм»  программасынын окутуучусу Адилбек уулу Шумкарбек  университеттин  окутуучулары жана студенттери үчүн «Социалдык -маданий экономика» темасында лекция өткөрдү.
Тема студенттердин кызыгуусун жаратып, алар суроолорду активдүү  берип,  лекциянын материалын  кызыгуу  менен угушту.
Лекция жандуу диалог форматында өттү, бул катышуучуларга социалдык-маданий экономиканын концепцияларын жана идеяларын кеңири түшүнүүгө мүмкүндүк берди.